Російське військове керівництво роздавало солдатам наркотики для притуплення страху: дані ЦНС.


У військових частинах та на території Росії було виявлено неофіційний облік видачі наркотичних медичних препаратів, включаючи промедол та інші наркотичні засоби. Цю інформацію оприлюднив Центр національного спротиву.
У документі зазначено, що російське військове керівництво видавало солдатам промедол, який є забороненим використовувати на території РФ. Цей препарат має подібні властивості до морфію та налбуфіну, які також заборонені для використання в армії.
Згідно з документами, отримання та видача наркотичних засобів у військових частинах не була офіційною. Це стверджують дані, які були отримані журналістами.
Згідно з Центром нацспротиву, промедол може викликати почуття ейфорії та призводити до наркотичної залежності, що має негативний вплив на психіку та здоров'я. Це може призвести до того, що військовослужбовці, перебуваючи в стані ейфорії, стають більш схильними до штурму та інших наступальних дій, оскільки втрачають страх перед болем і навіть смертю.
Також стало відомо, що російський президент Володимир Путін збільшив чисельність російської армії до 2 млн 389 тис. осіб. Він також розлючений на армію через її поразку від України і хоче зробити її "цапом-відбувайлом". Однак це може бути небезпечно, оскільки армія є важливою цінністю в російському суспільстві згідно з імперською ідеологією.
Окрім цього, росіяни намагаються витіснити українські війська з їхніх позицій біля Торецька шляхом проведення регулярних штурмів. Однак, професійна армія окупантів майже повністю знищена.
Читайте также
- В Украине определили порядок функционирования сети Центров национального сопротивления
- Водителям пояснили значение загадочных цифр в правах: что ограничивает код '78'
- Землетрясение в Стамбуле: момент толчков попал в прямой эфир (видео)
- «Яички» по «штукатурке». Известная филолог разнесла в пух и прах коллегу, который объявил феминитивы необязательными
- Киев накроет жара до +26: Гидрометцентр рассказал, на какую погоду ожидать
- Как можно быть счастливыми во время войны? Социолог объяснил феномен украинцев