Політика Байдена щодо України та Ізраїля виявилась провальною — ЗМІ.


Два недавні події показали недоліки зовнішньої політики адміністрації Байдена: операція в Курській області України та вбивство лідера ХАМАСу Ісмаїла Ганії в Тегерані, ймовірно, здійснене Ізраїлем, який, однак, не взяв на себе відповідальність.
Вважається, що обидва ці кроки, які змінили театри воєнних дій в Україні та на Близькому Сході, відбулися без попередніх консультацій з Вашингтоном, зазначає Рассел Берман, старший науковий співробітник Інституту Гувера, який раніше працював старшим радником у відділі планування політики Державного департаменту США, для The Hill.
"Незалежно від того, які наслідки це матиме для України й Ізраїля, ці події є проблемою для реалізації американської політики", - пише Берман.
Вашингтон на словах підтримував Україну та Ізраїль і, звичайно, постачав певну зброю, хоча й з обмеженнями. Проте американська стратегія у цих двох війнах ніколи не керувалася баченням перемоги над ворогом, вважає Берман. Замість цього Вашингтон боявся принизити Росію й постійно наполягав на тому, що ХАМАС не можна перемогти.
"Управління ескалацією фактично означає, що Вашингтон накладає обмеження на дії наших союзників, а наші супротивники знають, що ціна, яку їм доведеться заплатити за свої злочини, буде незначною. Курська операція та вбивство Ганії демонструють, що Україна та Ізраїль, відповідно, відмовляються дотримуватися деяких обмежень, накладених Вашингтоном, тому що вони хочуть досягти більшого, ніж просто зайти в глухий кут", - додає Берман.
Адміністрація Байдена також фактично скасувала - шляхом незастосування - багато санкцій адміністрації Трампа проти Ірану в надії на відновлення ядерної угоди. Результат стало те, що Іран наблизився до ядерного потенціалу як ніколи раніше, і він зміг використати доходи від відновлення продажу нафти для фінансування своїх маріонеток по всьому регіону, які не лише ведуть війну проти Ізраїля, але й атакують американські позиції в Сирії та Іраку.
Джерело: ZN.UA
Читайте також
- США перекладають тягар допомоги Україні на Європу: затримка танків і тиск на Грецію
- Україна в Радбезі ООН: Наше бажання миру незаперечне, але не шляхом відмови від незалежності
- У Латвії чоловік отримав вирок за участь у війні проти України на боці Росії
- Відповідь на російську загрозу: Нідерланди озброюють свій флот ракетами Tomahawk
- Трамп не дає добро: чому в Австралії "зависли" танки Abrams для України
- Естонія будує потужний завод для виробництва боєприпасів НАТО