"Нафтогаз" та 8 постачальників газу оприлюднили тарифи на лютий.


Україна має 9 постачальників газу з різними цінами
На українському ринку газу для населення у лютому 2025 року будуть працювати дев'ять постачальників з різними ціновими пропозиціями. За даними видання ГазПравда, п'ять постачальників мають як річні фіксовані, так і місячні змінні тарифи, в той час як чотири компанії працюють лише з річними контрактами.
Місячні тарифи для газу коливаються від 8,46 до 21,5 гривень за кубометр, а річні тарифи - від 7,79 до 9,99 гривень. Компанія "Нафтогаз України" пропонує найнижчу ціну на ринку - 7,96 грн за кубометр за річним контрактом.
Треба зауважити, що більшість українських споживачів користується саме цим тарифом - понад 12 мільйонів домогосподарств, що становить 98% від загальної кількості споживачів газу в країні.
Ця ціна гарантовано діятиме принаймні до кінця квітня 2025 року. Компанія "Львівенергозбут" встановила найвищу вартість газу в розмірі 21,50 грн за кубометр в рамках місячної пропозиції.
Нагадаємо, що національний державний газовий постачальник НАК "Нафтогаз України" продовжує постачати газ за фіксованою ціною 7,96 грн за кубічний метр принаймні до кінця опалювального сезону в квітні 2025 року.
Додатковий аналіз ринку показує, що річні тарифи різних постачальників варіюються від 7,79 до 9,99 гривень за кубометр, тоді як місячні пропозиції коливаються від 8,46 до 19,3 гривень.
Також важливо відзначити, що припинення транзиту російського газу не вплине на тариф для звичайних споживачів, оскільки в країні продовжує діяти мораторій на підвищення тарифів.
Читайте також
- Зеленський про перемир'я на Великдень: Україна діятиме дзеркально, але російські обстріли не припиняються
- Переоформлення субсидій з 1 травня 2025 року: кому необхідно звернутися до ПФУ
- Келлог розповів, як США хочуть вийти на "всеосяжне припинення вогню" в Україні
- Рекордний експорт яєць з України: що буде з цінами вдома
- Сибіга про "Великоднє перемир'я" від Путіна: Україна очікує побачити реальне припинення вогню
- Мінеральна угода: чи розглядатиметься американська допомога як борг України